Dag 13. Van Zion naar Bryce Canyon
Door: Angelique
Blijf op de hoogte en volg Angelique
06 Augustus 2017 | Verenigde Staten, Bryce Canyon
Daarna is het nog zo’n twee uurtjes rijden naar Bryce.
Daar gaan we eerst eens informeren naar het paardrijden. We moeten zijn in de lobby van het hotel en na een half uur wachten krijgen we dan telefonisch de manager van het paardrijden. Hij verteld ons dat er vandaag helemaal niet meer gereden wordt vanwege het weer. Het is namelijk inmiddels gaan regenen en onweren. Het wordt dan te gevaarlijk om paard te rijden voor de rit die Joyce wil. Voor morgenochtend is er nog wel plek, en zijn de weersverwachtingen beter. We besluiten dat Joyce dan morgen mag paardrijden, en omdat we dan toch tijd over hebben, boeken René en Luke een uurtje quad rijden voor morgenochtend.
Dan gaan we naar onze camping. Ook nu weer een mooie plek, midden in de natuur, maar wel een grote camping dit keer. Ze hebben wel 250 plaatsen en maar twee douche-gebouwtjes! Na het inchecken en even wat gegeten te hebben gaan we ook nu weer met een shuttlebus het park in. Op dit moment van de dag mag je niet met een camper het park in.
De shuttle brengt je langs allerlei bezienswaardigheden. Voor ons een hoogtepunt: het “amphitheater”bij Bryce point. Hier wordt je stil van, wat een overweldigend natuurverschijnsel. Allemaal grote rode rotsen die in punten uitsteken, en als een trappetje (amfitheater) omlaag gaan. We hebben een schitterend uitzicht over de hele vallei.
Ook op alle andere plekken waar de bus stopt, heb je weer mooie vergezichten. Het regent af en toe en ik doe zelfs even mijn poncho aan.
Op Sunsetpoint, gaan René, Luke en Joyce de kloof in. Ik blijf achter, bij het busstation. Dit is een steile afdaling en klim door een prachtige kloof heen van ongeveer een uurtje.
Daarna gaan we nog naar een van de laatste uitzichtpunten en dan weer naar de camper.
We maken snel wat te eten en gaan dan vlak voor 19.00 uur zelf met de camper nogmaals het park in. Na 19 uur mag het namelijk wel en kun je ook verder rijden als dat de shuttlebus gaat. We gaan dan ook helemaal tot het eind, en zien nog prachtige Hoodoo’s, een mooie uitgesleten brug, diverse hertjes onderweg, en rijden in het donker weer terug naar de camping. Nog even een drankje toe en dan weer lekker slapen.
-
08 Augustus 2017 - 20:09
Ingrid Glorie:
Lieve luitjes wat een mooie reis, een berichtje van Riet Krom, Angelique toevallig heb ik veel foto's van Mike gezien die hier zondag was en die is ook in Las Vegas geweest en had prachtige foto's van die kloof. Geniet ervan en veel groetjes van Riet Krom
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley